فیروزان
خانه / میوه خشک / پخش میوه خشک فله ای با بسته بندی

پخش میوه خشک فله ای با بسته بندی

پخش میوه خشک فله ای با بسته بندی های مختلف و متفاوت در بازار داخلی وجود دارد که شما با مراجعه به مراکز معتبر و نمایندگی‌ های پخش این محصول می توانید با کیفیت ترین میوه خشک را خریداری نمایید. این محصول در بخش صادرات، شرایط نسبتا بهتری از سایر کالاهای تولید شده را دارا میباشد و خریداران چیپس میوه در کشورمان،خوشبختانه علاوه بر مشتریان داخلی معمولا از اکثر نقاط جهان نیز می باشند. در بازار داخلی، میوه خشک به لحاظ فواید عالی این محصول، از اهمیت و توجه خاصی برخوردار میباشد. مشتریان و خریداران این محصول، با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی می توانند از تنوع و کیفیت مرغوب محصولات مرکز فروش میوه خشک فله دیدن کرده و اقلام مورد نیاز خود را به صورت فله ای و بسته بندی ثبت کرده و با نازل ترین قیمت، بهترین محصول را سفارش داده و از تخفیفات این مجموعه معتبر بهره لازم را ببرند.

پخش میوه خشک فله ای با بسته بندی

گران ترین نوع میوه خشک چیست؟

گران ترین نوع میوه خشک چیست؟ به طور معمول، در بازار عمده میوه خشک داخل کشور قیمت گذاریها زیر نظر اتحادیه اصناف صورت میگیرد و در این بازار رقابتی انواع و اقسام این محصول به صورت فله ای یا بسته بندی در اندازه های مختلف پانصد گرمی، یک کیلوگرمی، پنج و شش کیلویی به بازار عرضه میشود.

میتوان از گران ترین نوع میوه خشک در کشور به برگه هلو فله ای با حدود قیمت سیصد و پنجاه هزار تومان، در بسته های هزار گرمی و برگه آلو حلقه ای در جعبه های شش کیلویی با حدود قیمت سیصد و هشتاد هزار تومان و میوه خشک انبه (وجیسنک) از قرار هر صد گرم بین سی تا سی و هشت هزار تومان  نام برد که قیمت این محصولات بنا به نوسانات ارز در کشور و دلایل مختلف دیگر روزانه، کمی تغییر میکند.

این محصول در کشورمان دارای کیفیت و تنوع بسیار زیادی میباشد که میتوان  در اینجا از انواع مختلف آن نام برد. این محصولات  شامل، توت خشک، انجیر خشک، چیپس توت فرنگی، چیپس سیب، چیپس آناناس، میوه خشک نارنگی، میوه خشک پاپایا، گوجه برقانی، آلو درجه یک طرقبه، میوه خشک آلو شابلون، آلو بخارا، برگ زدالو، برگه شلیل، میوه خشک پرتقال تامسون، آلبالو خشک ترش، قیصی خشک شده درجه یک، میوه خشک خرمالو و انواع و اقسام محصولات دیگر میباشد. خوشبختانه به دلیل چهار فصل بودن سرزمینمان و نوع کیفیت خاص خاک ایران که بسیار غنی می باشد، در سر تا سر کشور  تولید و فروش انواع میوه و خشکبار را میتوان مشاهده کرد.

برای مثال، در بازار فروش عمده میوه خشک تبریز، که یکی از بزرگترین بازارهای میوه و خشکبار کشور می باشد، میتوان با کیفیت ترین و مرغوب ترین خشکبار درجه یک را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرد. تنوع تولید این محصول در شهر تبریز بسیار متنوع بوده و میتوان از انواع برگه زردالو، برگه قیصی، زغال اخته، آلبالو خشک، آلو خشک بطور معمول نام برد. به دلیل شرایط آب و هوایی این شهر و مناطق روستایی اطراف، طعم و کیفیت محصولات خشکبار این منطقه زبانزد خاص و عام می باشد.

تغییر قیمت میوه خشک فله ای در بازار تهران

تغییر قیمت میوه خشک فله ای در بازار تهران تغییر قیمت میوه خشک فله ای در بازار تهران دلایل مختلفی دارد که علاوه بر کیفیت محصول و نوع بسته بندی یا فله بودن، به مواردی مانند موجودی بازار و میزان تقاضای خریداران در هر فصل نیز ارتباط دارد که در خصوص انواع میوه خشک شده صنعتی و سنتی متفاوت خواهد بود.

در خصوص خریداران میوه خشک ، جهت صادرات خشکبار و چیپس میوه، با در نظر داشتن کاهش ارزش پول کشورمان، شرایط بسیار ایده آلی به لحاظ قیمتی وجود خواهد داشت که به عنوان یکی از بهترین فرصت ها جهت افزایش تولید و رونق بخشی بیشتر به بخش خارجی، ارز آوری و صادرات غیر نفتی محسوب میشود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای

پاسخی بگذارید