فیروزان
خانه / میوه خشک / میوه خشک هلو با کیفیت صادراتی

میوه خشک هلو با کیفیت صادراتی

میوه خشک هلو در دسته میوه های خشک بسیار سالم قرار دارد، و می توان از آن به عنوان میان وعده نیز استفاده کرد اگر در جایی خشک و خنک باشد تا ۱ سال هم امکان نگهداری آن وجود دارد. همچنین امکان صادرات آن به کشورهای دیگر نیز وجود دارد چرا که از کیفیت بالایی برخوردار است.

میوه خشک هلو با کیفیت صادراتی

هر آنچه که باید در مورد میوه خشک هلو بدانید

هر آنچه که باید در مورد میوه خشک هلو بدانید

میوه خشک شده هلو از خواص بسیار زیادی برای بدن برخوردار است که بعضی از این خواص به شرح زیر هستند:

  • منبع غنی از فسفر است و از سیستم عصبی محافظت می کند.
  • دارای خاصیت آرامش بخش است و به آن دسته از افرادی که از اختلالات عصبی رنج می برند خوردن آن توصیه می شود.
  • اگر احساس گرسنگی می کنید می توانید از میوه خشک هلو استفاده کنید چرا که از گرسنگی شما را نجات می دهد و می تواند مدت زمان زیادی شما را نگه دارد.
  • افرادی که از بیماری یبوست رنج می برند می توانند به عنوان مسهل از آن استفاده کنند.
  • خاصیت شاداب کنندگی دارد.
  • ادارآور است.

هلو خشک شده را به روش های مختلفی می توان تهیه کرد یا در زیر نور خورشید، در داخل فر و یا از طریق دستگاه خشک کردن آن را درست کرد. که ما در این اینجا یکی از روش های خشک کردن را توضیح خواهیم داد.

روش خشک کردن در زیر نور خورشید:

اول از همه هلوها را خوب بشورید و داخل پارچه نخی آن را قرار دهید و بعد آنها را نصف کنید و هسته هلو را خارج کنید، آنها را داخل سینی که روی آن با پارچه نخی پوشیده شده با فاصله در کنار هم قرار دهید و دوباره روی آن پارچه طوری شکلی بکشید و زیر نور آفتاب قرار دهید، تقریبا ۴ روزه این برگه ها آمده می شوند، ولی باید به این نکته توجه کنید که در این مدت هلوها را زیرو رو کنید. برای خشک کردن یکسری نکات را باید توجه کنید ۱- برای اینکه هلوها خشک نشوند آب لیموترش به آن بمالید. ۲- از میوه هایی که سالم و رسیده هستند استفاده کنید چرا که هلوهایی که خیلی رسیده باشند بعد از خشک شدن طعم خوبی ندارند. ۳- یک روز آفتابی که دمای هوا ۳۰ درجه باشد مناسب برای خشک کردن است.

جدیدترین تغییر قیمت میوه خشک ها

جدیدترین تغییر قیمت میوه خشک هاعرضه هلو خشک فله ای و بسته ای انجام می شود، و آن را به کشورهای مختلفی از جمله عراق، امارات، کویت، عمان، قزاقستان، ترکمنستان و آذربایجان صادر می کنند.تعیین قیمت هلو خشک به قیمت میوه ی آن، بسته بندی و حمل و نقل آن بستگی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای

پاسخی بگذارید