فیروزان
خانه / میوه خشک انجیر / قیمت میوه خشک انجیر صادراتی

قیمت میوه خشک انجیر صادراتی

میوه های خشک که فاقد آب می باشند؛ دردسری در هنگام خوردن ایجاد نکرده و خیلی راحت و بدون کثیفی می توان آنها را خورد، درست مانند انجیر خشک که نه تنها قابلیت مصرف آسان را دارد؛ بلکه بسیار خوشمزه و پر خاصیت بوده و حالا با وجود همه این مزیت ها، پای میوه خشک انجیر به بازارهای خارجی هم رسیده است و بیشترین عامل در افزایش صادرات آن؛ قیمت میوه خشک انجیر بوده که بسیار مناسب می باشد.

قیمت میوه خشک انجیر صادراتی

اطلاعاتی درباره انواع میوه خشک

اطلاعاتی درباره انواع میوه خشک خیلی از افراد بین میوه خشک و میوه تازه، نوع خشک آن را انتخاب می کنند؛ چرا که نظر و عقیده شان این است که میوه های آبدار در زمان خوردن، دردسر ایجاد کرده و خیلی باید مراقب باشیم تا قطره ای از آب آنها روی لباس نریخته و آن را کثیف نکند، بخصوص اگر در مهمانی یا جایی حضور داشته باشیم که امکان تعویض لباس وجود نداشته باشد و مجبور باشیم با آنها تا اتمام مهمانی صبر کنیم.

پس بر همین اساس می توان گفت که میوه های خشک با استفاده راحت تری همراه بوده و حق می دهیم که خیلی از افراد بخواهند این میوه را انتخاب کرده و مصرف نمایند؛ اما در ادامه می خواهیم تا اطلاعاتی را درباره انواع میوه خشک ارائه دهیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید:

  1. میوه خشک انجیر: دارای فیبر و پروتئین بسیار زیاد؛ کمک به داشتن خوابی آرام و راحت و سلامت بیشتر دستگاه گوارش
  2. میوه خشک آلو: دارای مس و ویتامین فراوان، افزایش تراکم استخوان و روان سازی روده ها
  3. میوه خشک بلوبری: حاوی فیبر و پروتئین کافی، کمک به داشتن استخوان هایی محکم تر و درمان بیماری قندخون.
  4. میوه خشک سیب: حاوی فیبر بسیار و با قابلیت هضم سریع و بهتر غذا
  5. میوه خشک قیسی: سرشار از آهن و پتاسیم، مناسب برای سلامت چشم ها و افزایش قدرت دید

تولیدکنندگان میوه خشک انجیر بسته بندی

تولیدکنندگان میوه خشک انجیر بسته بندی پزشکان به مصرف میوه خشک بسیار تاکید کرده و گفته اند برای وصول به سلامتی تضمینی و بقای آن لازم است تا توجه خود را به مصرف این محصولات؛ بیشتر کنیم، البته که میوه های خشک از جنبه های دیگر هم دارای اهمیت بوده و با طعم و بافت عالی خود، یک میان وعده بی نظیر محسوب می شوند که می توان آنها را جایگزین تنقلات مضر کرد و به عنوان تنقلات سالم و منحصر بفرد میل کرد.

حال با وجود همه جنبه های مثبت این گروه از میوه ها و اثبات آن بر خیلی از مصرف کنندگان؛ مصرف میوه خشک نسبت به گذشته، افزایش بیشتری یافته و به دنبال آن تولیدکنندگان میوه خشک تلاش خود را برای تولید این محصولات، افزایش داده اند، حال یکی از محصولاتی که در معرض تولید انبوه قرار گرفته و علاوه بر مزه ای خوش، کیفیت در آن موج می زند، میوه خشک بسته بندی اعم از میوه خشک انجیر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید انواع مبوه خشک انجیر

مبوه خشک انجیر از خوش طعم ترین انواع خشکبار است که در کشورمان تولید شده و به بسیاری از کشورهای دنیا صادر می گردد. انجیر تازه و با کیفیت در مناطقی از استان فارس،

پاسخی بگذارید