فیروزان
خانه / میوه خشک / موز خشک / قیمت موز خشک عمده در بازار

قیمت موز خشک عمده در بازار

موز خشک عمده در سطح بازار مشتریان خاص خود را دارا می باشد که از این ماده غذایی به منظور تامین کردن مواد مورد نیاز بدن خود استفاده می کنند. موز یکی از میوه های جذاب جهان است. براساس اعلام سازمان ملل ، صادرات جهانی موز در سال ۲۰۱۵ به حدود ۱۸ میلیون تن رسید. حدود نیمی از آنها به ایالات متحده و بازار اروپا رفتند.

قیمت موز خشک عمده در بازار

فواید موز خشک شده ارگانیک برای بدن

فواید موز خشک شده ارگانیک برای بدن  به کمک این روش در سطح کشور به راحتی می توان میوه های موجود را به این صورت ذخیره کرده و در زمان های ضروری از آن استفاده لازم را برد روش خشک کردن میوه در ایران از سال های قدیم رواج داشته است و مردم ایران با این روش از فاسد شدن محصولات خود در حد کلان جلوگیری می کردند.

موز غالباً به همراه سایر غذاهای غلیظ برای تهوع و بیماری صبحگاهی استفاده می شود. موز محبوب در سراسر جهان است ، که مورد پسند جوان و پیر است. تقاضا برای موز در ایالات متحده از تقاضای ترکیب سیب و پرتقال بیشتر است.

آویزان کردن موز روی قلاب ، خوشه موز را به مقدار یکنواخت و یکنواخت اکسیژن در معرض خود قرار می دهد و به آنها اجازه می دهد به تدریج و به طور مساوی و بدون فشار برسند.

موز فاقد سموم دفع آفات است زیرا پوست آنها قوی ، ضخیم و محافظ است. آرد یا وعده های موز سبز ۵۰٪ نشاسته مقاوم است ، که مانند فیبر عمل می کند و به طور کامل هضم نمی شود. 

موز به شکل خمیده است. آنها گوشتی سفت و خامه ای دارند که در یک پوست ضخیم پیچیده می شوند. آنها در خوشه های بزرگ ۵۰ تا ۱۵۰ رشد می کنند و ۱۰ تا ۲۵ موز جداگانه در دسته ها یا دست ها یافت می شوند.

گیاهان موز در هر جایی بین ۱۰ تا ۲۶ پا قد دارند. دو نوع موز وجود دارد:

موزهای شیرین (موسی sapient ، موسی نانا)

موز چنار (Musa paradisiaca)

در حالیکه موزهای چنار از نظر شکل و اندازه یکنواخت هستند ، اما موزهای شیرین اندازه و رنگ متنوعی دارند.

بازار موز خشک عمده در ایران

بازار موز خشک عمده در ایران بازار موز خشک برای مصرف کنندگان دائمی این محصول همیشه در خانه شما بوده است که در صورت مایل بودن به راحتی می توانید محصول مورد نظر را سفارش داده و از آن در جهت جبران کردن کمبودهای خود استفاده کنید. بازار عمده میوه خشک همان طور که گفته شد محدودین مکانی و زمانی ندارد و هر فردی در صورت مایل بودن می تواند این فرآورده را به دست آورده و ان را مصرف کند. بهترین موز خشک شده نیز در بازار وجود دارد.


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای

پاسخی بگذارید