فیروزان
خانه / میوه خشک / کیوی خشک اسلایس شده / قیمت عمده کیوی خشک اسلایس شده در تهران

قیمت عمده کیوی خشک اسلایس شده در تهران

قیمت عمده کیوی خشک اسلایس شده از طریق سایت اینترنتی به صورت غیر حضوری ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین مصرف کننده و تولید کننده برقرار است. کیوی خشک شده که در ایران در کارخانه تولید میشود بخاطر مرغوبیت و کیفیت بالای این محصول از دیگر کشورها بالاتر است. این محصول نرخ آن از میانگین دیگر میوه های خشک شده در بازار بیشتر است. فروشندگان معتبر بر پایه مرغوبیت و کیفیت کیوی خشک شده نرخ گذاری می کنند.  قیمت کیوی خشک شده از طریق پخش خشکبار و نمایندگی های معتبر این محصول انجام میشود. در بسته بندی های مختلف قیمت میوه خشک کیلویی با توجه به خرید مشتریان نرخ گذاری میشود.

قیمت عمده کیوی خشک اسلایس شده در تهران

موثر ترین راه برای حفظ ماندگاری کیوی خشک اسلایس شده

موثر ترین راه برای حفظ ماندگاری کیوی خشک اسلایس شده کبوی خشک دارای ارزش غذایی بالایی است. به عنوان تنقلات سالم در میان وعده استفاده میشود. میوه خشک کیوی باید به دور از رطوبت و در جای خنک نگهداری شود. نگهداری کیوی خشک در جای خنک باعث میشود کیفیت و تازگی میوه خشک طی یکسال از بین نرود. میوه خشک باید به دور از نور خورشید نگهداری شود چون نور خورشید رنگ آن را تغییر می دهد و از کیفیت آن می کاهد.در کارخانه میوه خشک کنی برای تغییر نکردن رنگ میوه به آن اسید سیتریک می زنند که از کیفیت میوه خشک کاسته میشود. کیوی خشک سرشار از ویتامین و املاح و مواد معدنی است. این محصول خاصیت آنتی اکسیدانی دارد که با سلول های سرطانی مبارزه می کند. میوه خشک کیوی یبوست را برطرف می کند. و برای درمان دیابت این میوه خشک بسیار مفید است. کیوی خشک شده برای افرادی که فشار خون بالا دارند مفید است.

عرضه عمده انواع میوه خشک با قیمت رقابتی

عرضه عمده انواع میوه خشک با قیمت رقابتی عرضه میوه خشک کیوی به  بازار در بسته بندی مخصوص در میزان فروش میوه خشک و همچنین قیمت آن تاثیر دارد. تولید کنندگان کیوی خشک را در بسته بندی مختلف عرضه می کنند و به صورت عمده و جزئی به فروش می رسانند. عرضه مستقیم کیوی خشک از تولیدی با حجم عمده به مغازه ها فرستاده میشود. میوه خشک شده کیوی از کارخانجات به فروشگاه های سطح شهر ایران عرضه میشود. کیوی خشک شده را فروشگاه ها مستقیم از کارخانه میخرند و با قیمت های مختلف به دست خریداران می رسانند. کیوی خشک شده به صورت عمده ای به بازار داخلی ایران از سمت تولید کنندگان فرستاده میشود. تولید کنندگان کیوی خشک شده را با کیفیت عالی تولید می کنند و جهت صادرات به بازارهای خارجی می فرستند. طعم و کیفیت بی نظیر کیوی خشک شده باعث شده زمینه خوبی جهت صادرات برای تولید کنندگان فراهم شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای

پاسخی بگذارید