فیروزان
خانه / میوه خشک / قیمت رقابتی میوه خشک موز به صورت عمده

قیمت رقابتی میوه خشک موز به صورت عمده

قیمت میوه خشک موز اگر به صورت عمده و کلی خریداری شود ارزان تر می باشد البته قیمت موز خشک شده فروشگاهها  بستگی به کیفیت و طعم موز خشک شده دارد هرچه با کیفیت تر باشد باعث جلب رضایت مشتری و سود بیشتر می گردد

قیمت رقابتی میوه خشک موز به صورت عمده

موارد مصرف میوه خشک موز و فواید آن

موارد مصرف میوه خشک موز و فواید آنتولید  میوه خشک موز  به دو روش صنعتی و سنتی می باشد و در اختیار تمام مصرف کنندگان قرار می گیرد. اولین مرحله در هر روش برای خشک نمودن شست و شوی و تمیز نمودن میوه ها می باشد.

بعد از آن باید میوه ها کاملا سالم باشند و حتی کوچک ترین ضرب خوردگی آن ها باید جدا شود. بعد این میوه ها باید به اندازه های کاملا یکسان برش خورده و دلیل یکسان برش خوردن این میوه ها این است که همه با هم و به صورت کامل خشک شوند.

این میوه ها در روش سنتی درون فر یا روی حرارت بخاری خشک می شود ولی در روش صنعتی داخل دستگاه های مجهز این محصولات را با دمای مشخص خشک می شوند.

خشک کردن میوه در هر دو روش باید بسیار بهداشتی و طبق قوانین مشخص شده ای انجام شود. از خواص و کیفیت میوه ها بعد از خشک شدن کم نشده و طعم و مزه این محصولات بسیار خوب و خوشمزه می باشد.


 موز خشک شده   را باید در جای خشک نگهداری کرد تا بتوان در مدت زمان بیشتری آن دا مصرف نمود.

بهترین مکان برای نگهداری این محصول یخچال یا فریزر می باشد نگهداری میوه خشک نیار به تخصص خاصی ندارد و کاری بسیار راحت است.

بنابراین افراد و مصرف کنندگان می توانند خیلی راحت و با اطمینان خاطر بسیار بالایی این محصولات را تهیه و مصرف نمایند و مطمئن باشند که بدن آن ها از خواص این میوه خشک ها بی نصیب نخواهند ماند.

ارزش غذایی میوه خشک بسیار بالا بوده و به دلیل طعم و خوشمزگی بسیار زیادی که دارند مورد توجه تمام افراد در هر سنینی می باشد.

ایران خود یکی از بهترین تولید‌کنندگانی است که این میوه خشک ها را به سراسر کشور با روش های مختلفی ارسال نموده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

میوه خشک دارای خواص زیادی  از جمله: 

  •  کاهش دادن فشار خون
  • تنظیم کردن قند خون
  • کمک کردن به افراد برای کاهش وزن آن ها 
  • پیشگیری نمودن از بیماری های قلبی می باشد.
  • به دلیل همین دلایل ذکر شده افراد بسیاری در تمام نقاط کشور از این محصول حمایت و مصرف می نمایند. 

مرکز عرضه میوه خشک موز به صورت عمده

مرکز عرضه میوه خشک موز به صورت عمدهمرکز عرضه میوه خشک شده فروشگاه ها و خشکبار فروشی ها می باشد که مشتریان می توانند این محصول را خریداری نمایند.

در داخل ایران فروشگاه میوه خشک به صورت تلفنی و حضوری آماده پاسخگویی به تمام مشتریان می باشد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان میوه خشک موز

میوه خشک موز یکی از انواع میوه خشک شده موجود در بازار است که به واسطه دارا بودن میزان پتاسیم فراوان برای بدن بسیار مفید است و می تواند در رژیم های لاغری مختلف م

پاسخی بگذارید