فیروزان
خانه / میوه خشک / قیمت انواع میوه خشک کیوی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای آن نقش بسیار حائز اهمیتی داشته و توانسته مشتریان متعددی را از سراسر کشور و یا حتی خارج از آن را به سمتی خرید این محصول بی نظیر بکشاند.

همواره قیمت این محصول با خرید از سایت اینترنتی حاضر بسیار ارزانتر و مقرون به صرفه تر بوده چرا که واسطه ها و هزینه ی جانبی در آن کاهش یافته است.

قیمت انواع میوه خشک کیوی

نحوه خشک کردن کیوی

نحوه خشک کردن کیوی

این روزها یکی از بهترین روش ها برای نگهداری خارج از فصل میوه ها من جمله کیوی روش خشک کردن آن می باشد که ما در این مقاله به شما چند روش را آموزش داده تا بتوانید میوه مازاد مصرف خود را برای فصول دیگر قابل مصرف کرده و از خواص درمانی و غذایی آن به خوبی بهره مند گردید که این روشها شامل دو روش ذیل می باشد.

  1. روش آفتاب خشک: ابتدا میوه کیوی را به صورت دلخواه با پوست یا بدون پوست به قطر نیم سانت برش داده و بر روی توری های پارچه مناسب با فاصله چیده و آن را بر روی پایه قرار می دهیم که به خوبی هوا در آن جریان داشته باشد. طول مدت خشک شدن به این شیوه بین یک هفته تا ۱۰ روز متغیر می باشد. البته بهتر است که سطح خارجی توری را نیز پوشانده تا از نشستن گرد و غبار و نیز آلودگی های محیطی جلوگیری به عمل آید.
  2. روش خشک نمودن توسط دستگاه خشک کن: نحوه تهیه و برش آن همانند آفتاب خشک است که باید پس از برش آن را بر روی سینی خشک کن قرار داده و برای مدت پنج تا ده ساعت درون دستگاه قرار گیرد تا به خوبی خشک و ترد گردد.

تولیدکنندگان میوه خشک کیوی

تولیدکنندگان میوه خشک کیوی در حال حاضر تولید کنندگان میوه خشک کیوی آن را از بهترین و مرغوب ترین میوه درجه یک به صورت کاملاً طبیعی و ارگانیک و با شرایط کاملاً بهداشتی تهیه و تولید نموده که پس از بسته بندی های زیبا و شکیل در وزن های بازار پسند، آن را روانه بازار های داخلی و خارجی این محصول می نمایند.شایان ذکر است که کیفیت بسیار عالی و بی نظیر آن باعث صادرات میوه خشک کیوی به اقصی نقاط دنیا گردیده که این خود در ارز آوری به کشور و در نهایت رشد و توسعه اقتصادی آن و هم چنین تداوم چرخه تولید و به خدمت در آوردن نیروی جوان و فعال انسانی بسیار تاثیر گذار بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده برتر مبوه خشک خرمالو

فروشنده برتر میوه خشک خرمالو همواره این محصول را با روش‌های مختلف تجاری به عرصه فروش وارد می‌کند و یکی از روش های فروش و عرضه میوه خشک خرمالو فروش این محصول به

پاسخی بگذارید