فیروزان
خانه / میوه خشک / فروشنده میوه خشک فله با بسته بندی مناسب

فروشنده میوه خشک فله با بسته بندی مناسب

میوه ها سرشار از مواد معدنی و ویتامین می باشند. بسیاری از آنها در فصول مختلف سال برداشت و به بازار عرضه می گردد؛ امروزه با بوجود آمدن دستگاه های خشک کن باعث شده تولیدکنندگان آن را خشک کرده و به صورت میوه خشک فله ای روانه بازار کنند. در ضمن قابل ذکر است میوه خشک به هیچ عنوان بعد از خشک شدن خاصیت مواد معدنی و ویتامین خود را از دست نمی دهد.

فروشنده میوه خشک فله با بسته بندی مناسب

آیا تولید میوه خشک با گوگرد خوب است؟

آیا تولید میوه خشک با گوگرد خوب است؟امروزه میوه را با روش های مختلفی خشک می کنند. عده ای میوه را اول چیده برش داده بعد در معرض آفتاب قرار میدهند تا خشک شود که این روش یکی از ابتدایی ترین روش بوده و سبب سیاه شدن میوه می شود. روش دیگر به حالت صنعتی بوده که ابتدا میوه را شسته بعد در ماشین خشک کن صنعتی ریخته و بعد از خشک شدن توسط نقاله ای به ظرف دیگر منتقل می گردد.

یکی از روش ها که باعث سرعت عمل در خشک کردن میوه می شود گوگرد است که در این روش خشک کردن یکی از بهترین روش ها بوده زیرا سرعت خشک شدن زیاد است و اینکه ویتامین های موجود در میوه به هیچ عنوان از بین نمی رود که در زیر آن را شرح می دهیم.

  • میوه ها توسط دود گوگرد خشک می شوند. ابتدا میوه ها را داخل سینی پخش کرده به صورتی که روی هم انباشته نشود و بعد سینی را داخل اتاقک دودی کرده نکته حائز اهمیت این است که مصرف گوگرد نباید بیشتر از ۴۰ الی ۶۰ متر مکعب باشد. دود گوگرد مصرفی جهت خشک کردن میوه باعث دیر فاسد شدن آن و حفظ ویتامین های موجود بخصوص c می گردد.  
  • میوه ها را در محلول گوگرد غوطه ور کرده به این حالت که یک قاشق مرباخوری با یک لیتر آب حل نموده و  اگر میوه ها به صورت ورقه ای برش خورده باشند پنج دقیقه و اگر دو نیم باشند پانزده دقیقه در محلول گوگرد غوطه ور می ماند که بعد از خارج کردن آن از گوگرد با آب سرد شسته و در سینی پهن می کنند.

نکته جالب تر این است که میوه خشک کرج به روش گوگرد خشک شده که از پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصول می باشد زیرا تمام ویتامین ها و مواد معدنی را در خود نگه می دارد.

میوه خشک فله ارگانیک برای فروش

میوه خشک فله ارگانیک برای فروش میوه خشک فله ای که به صورت صنعتی خشک می شود و تولیدکنندگان آن ها را به صورت فله و بسته بندی شده بهداشتی روانه بازار می کنند. فروشندگان به فروش و پخش چیپس میوه ای در فروشگاه هی معتبر می پردازند. نکته حائز اهمیت این است که پخش چیپس میوه علاوه بر خرید حضوری به صورت غیر حضوری از طریق سفارش اینترنتی می توان تهیه کرد.

چیپس میوه امروزه یکی از پرفروش ترین ها بوده زیرا قیمت بسیار مقرون به صرفه داشته و مصرف کنندگان در آجیل ها، جشن ها و میهمانی ها آن را  خریداری و مصرف می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای

پاسخی بگذارید