فیروزان
خانه / میوه خشک / عرضه میوه خشک با کیفیت به قیمت رقابتی

عرضه میوه خشک با کیفیت به قیمت رقابتی


میوه خشک با کیفیت منبع ویتامین است از میوه خشک می توان به عنوان میان وعده استفاده کرد و تا ساعتی شما را سیر نگه می دارد. از میوه خشک می توان به مدت زمان طولانی تر نگهداری کرد میوه خشک جدا از فصل خود نیز در دسترس است و فواید زیادی دارد خشک شده و یا تازه آن برای سلامتی مفید است. بعضی از پزشکان نیز در مواردی به بیماران خود استفاده انواع میوه خشک را پیشنهاد می دهند و میوه خشک برای کودکان نیز مفید است.

عرضه میوه خشک با کیفیت به قیمت رقابتی

نحوه نگهداری میوه خشک به مدت طولانی

نحوه نگهداری میوه خشک به مدت طولانی

میوه خشک را می توان در خانه هم درست کرد و از فروش آن نیز در آمدی کسب کرد ایران چون از نظر فصلی چهار فصلی است در همه فصل میوه های گوناگونی دارد که می توان میوه خشک های مختلفی درست کرد از تولید میوه خشک می توان شغل ایجاد کرد.

میوه خشک را می توان تا یک سال نگهداری کرد چون دیرتر فاسد می شود با استفاده از خلاقیت در بسته بندی محصولات می توان جذب مشتری کرد بسته بندی میوه خشک باید طراحی جذاب و مشتری پسند باشد ظاهر زیبایی بسته ‌بندی خدش بهترین تبلیغ است البته باید بسته بندی طوری باشد که حفاظت صحیح و کامل را در برابر هرگونه آسیب طی مراحل نگهداری تامین نماید در نهایت با پشتکار و تلاش می توانید با میوه خشک کار آفرینی کنید.

قیمت روز میوه خشک با کیفیت در بازار

قیمت روز میوه خشک با کیفیت در بازار

میوه خشک را می توان به صورت عمده یا جزئی به فروش برسانید میوه های با کیفیت پایین را می توان یک کیلویی یا چند کیلویی بسته بندی کرد ولی میوه های با کیفیت بالا را باید چند گرمی بسته بندی کرد چون همه توان خرید داشته باشند و مشتری هم امکان انتخاب چند گزینه را دارد.

در حال حاضر می توانید فروش عمده میوه خشک در بازار تمام شهر های کشور را داشته باشید میوه خشک به دو روش در بازار عرضه می‌ شود بسته بندی شده و فله ای بستگی به سلیقه مشتری دارد هر روش بیشتر مورد توجه مشتری باشد و شاهد فروش بیشتری خواهد بود اما بدون شک توجه بیشتر به سمت تولید میوه خشک بسته بندی شده هم به دلیل بهداشتی بودن و سلامت محصول و هم از نظر تبلیغاتی و تاثیر بسته بندی زیبا و جذب مشتری اهمیت بیشتری دارد.

انواع میوه خشک را تقریباً به تمام کشورهای دنیا صادر می‌کنند در صورتی که بتوان آن را به صورت بسته بندی شده به خارج از کشور صادر کرد. این یعنی فعالیت تجاری موفقیت آمیز در بسته بندی محصول نیز می توان شغل ایجاد کرد در نهایت برای فروش میوه خشک در بازار جهانی می توان از انواع میوه های ایرانی استفاده کرد.  قیمت صد گرم میوه خشک بسیار ارزان است که شما می توانید آن را خریداری کنید. خواص میوه خشک موز بسیار زیاد است که افرادی که دارای بیماری بسیار هستند می‌توانند از آن استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان میوه خشک موز

میوه خشک موز یکی از انواع میوه خشک شده موجود در بازار است که به واسطه دارا بودن میزان پتاسیم فراوان برای بدن بسیار مفید است و می تواند در رژیم های لاغری مختلف م

پاسخی بگذارید