فیروزان
خانه / میوه خشک / عرضه عمده میوه خشک لیمو به قیمت کارخانه

عرضه عمده میوه خشک لیمو به قیمت کارخانه

میوه خشک لیمو جزء میوه خشک های خشک عطر و مزه که بیشترین استفاده از آن در صنعت اشپزی و یکی از چاشنی های مورد علاقه اکثر مردم است.قیمت لیمو ترش خشک شده با توجه به محصول لیموی آن سال تعیین می شود.چرا قیمت و فروش عمده لیمو عمانی با توجه به فصل های مختلف سال و تغییر می کند.بهترین نوع لیمو عمانی تولید کدام شهرهای کشور می باشد.

عرضه عمده میوه خشک لیمو به قیمت کارخانه

بهترین روش برای خشک کردن لیمو در خانه

بهترین روش برای خشک کردن لیمو در خانه  لیمو یکی از میوه های خوش عطر و مزه که هم به صورت تازه و هم خشک شده مورد استفاده اکثر افراد جامعه است. از فرآوده های آن نیز آب لیمو گرفته شده یا به صورت ترشی نیز استفاده می کنند.خشک کردن لیمو ترش  مانند دیگر میوه ها هم می توان به روش سنتی در خانه انجام داد. و هم به روش صنعتی و در کارخانه ها که امروزه بیشتر از لیمو ترش خشک شده که در کارخانه ها تولید می شود استفاده میگردد. کسانی هستند که لیمو ترش تازه را در یخچال فریز می کنند و برای استفاده در غذاها در فصل های دیگر سال که لیموی تازه در بازار وجود ندارد و یا در کنار غذا کباب و دیگر غذاها نیز استفاده می کنند‌.بهترین روش برای خشک کردن لیمو عمانی در خانه به این روش است که لیموی تازه و کاملا سالم را انتخاب کنید و بعد از شستشو به مدت چند روز در آفتاب قرار دهید تا پوست آن نازک شود و بعد از آن در  قابلمه ای که در آن آب و کمی سرکه می جوشد لیموها را ریخته و بعد از یک قل خوردن در صافی ریخته وچند بار این مراحل را تکرار کرده تا تلخی لیمو گرفته شود و بعد با چنگال لیمو ها را سوراخ کرده و مدت ۱۰ روز در آفتاب پهن کنید و برای خشک شدن کامل لیمو آن را به مدت سه ماه آن را در سایه در سبدی قرار دهید تا کاملا خشک و شکننده شود.

قیمت میوه خشک لیمو با کیفیت صادراتی

قیمت میوه خشک لیمو با کیفیت صادراتی لیمو عمانی در بیشتر شهرهای کشور و یا کشورهای دیگر نیز طرفداران زیادی دارد. مرکز فروش اصلی لیمو عمانی عطاری ها و فروشگاه ها می باشد. در ماه های مختلف سال با توجه به تغییرات عرضه و تقاضا قیمت لیو عمانی تغییر می‌کند. لیمو عمانی درجه یک مربوط به شهر های جهرم، بندر عباس، شیراز و میناب است. قیمت لیمو خشک جهرم به خاطر طعم و مزه عالی آن نسبت به نمونه های وارداتی آن بیشتر است. لیمو عمانی از محصولات پر درامد و پولساز است که کشور ما نیز از این نعمت بهره مند می باشد. لیمو عمانی جهرم نمونه های سفید و درشت آن را دربسته بند های متنوع به خارج از کشور صادر می کنند. لیمو عمانی های درجه یک را هم می توان در حجم های متنوع و قیمت های مناسب از طریق اینترنتی نیز سفارش داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع میوه خشک پرتغال

پرتقال یکی از مرکبات پرخاصیت و خوشمزه می باشد که به صورت تازه و خشک شده مورد استفاده قرار می گیرد و نوع خشک آن به دلیل ماندگاری بیشتر طرفداران زیادی دارد، این ر

پاسخی بگذارید