فیروزان
خانه / میوه خشک / عرضه عمده میوه خشک خارجی با قیمت مناسب

عرضه عمده میوه خشک خارجی با قیمت مناسب

انواع میوه خشک خارجی، از محصولات خوراکی هستند که در لیست واردات از کشورهای مختلف جای دارند. واردات میوه های خشک، به دو دلیل صورت می گیرد. 

دلیل اول مربوط به میوه هایی است که در داخل کشور ما پرورش داده نمی شوند و یا اینکه به مقدار کم یافت می شوند. دلیل دوم به نوع فرآوری آنها مرتبط است. 

زیرا در برخی کشور ها، از تجهیزات و تکنولوژی های خاص جهت خشک و حبه کردن میوه ها استفاده می کنند و در واقع میوه های خشک حبه ای را عرضه می نمایند. 

برای آشنایی با عرضه عمده میوه خشک خارجی با قیمت مناسب، ادامه مطلب را دنبال نمایید. 

عرضه عمده میوه خشک خارجی با قیمت مناسب

میوه خشک های خارجی کدام موارد هستند؟

میوه خشک های خارجی کدام موارد هستند؟ میوه های خشک خارجی که به صورت چیپس و اسلایس هستند، بیشتر شامل میوه های استوایی و گرمسیری مانند موز، آناناس و انبه، فیسالیس، بلو بری و… هستند. هر چند مرکبات مختلفی مانند پرتقال و کیوی با طعم ها و ارقام منحصر به فرد در بین آنها دیده می شود. 

میوه های حبه ای نیز طیف بسیار متنوعی از میوه ها را در بر می گیرند. همان طور که اشاره شد این خشکبار، بدون از دست دادن بافت و فرم اولیه خود، در قالب حبه های کوچک، وارد می گردند.

تقریبا تمامی میوه ها به ویژه میوه هایی که قند بیشتری دارند، برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. میوه های مینیاتوری و کوچک مثل گیلاس و توت، بدون برش و به شکل کامل، خشک می شوند. 

هدف از واردات میوه های خشک خارجی، افزایش ماندگاری آنها و انبارداري آسان می باشد. در واقع با این کار، هزینه های ناشی از سردخانه در حین حمل و نقل میوه های تازه حذف می گردد. 

فروش انواع میوه خشک خارجی وارداتی با قیمت عالی

فروش انواع میوه خشک خارجی وارداتی با قیمت عالی فروش میوه خشک وارداتی خارجی در انواع و اقسام مختلف و همچنین با قیمت عالی به صورت عمده توسط این سایت فروشگاهی صورت می گیرد.

عدم مداخله واسطه های فروش از یک سو و در نظر گرفتن تخفیفات ویژه از سوی دیگر، سبب کاهش چشمگیر قیمت ها در این شیوه خرید شده است. به نحوی که قیمت نهایی خشکبار مذکور، به کمترین رقم ممکن تنزل پیدا می کند. 

در مجموع قیمت میوه خشک به نوع میوه و قیمت آن بستگی دارد. نوع فرآوری میوه، اسلایسی و چیپسی بودن یا حبه ای بودن آنها هم موجب می شود که هزینه های خریدشان متفاوت باشد. 

همچنین مشتری پسندی و ظاهر آن نیز در بازار فروش، پارامتر مهمی به شمار می رود. نوع بسته بندی و کشور وارد کننده از دیگر مواردی هستند که بر قیمت تمام شده محصول، تاثبر مستقیم می گذارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده برتر مبوه خشک خرمالو

فروشنده برتر میوه خشک خرمالو همواره این محصول را با روش‌های مختلف تجاری به عرصه فروش وارد می‌کند و یکی از روش های فروش و عرضه میوه خشک خرمالو فروش این محصول به

پاسخی بگذارید