فیروزان
خانه / میوه خشک / خرید انواع میوه خشک هلو

خرید انواع میوه خشک هلو

خرید انواع میوه خشک هلو با قیمت خوب و همینطور مرغوبیت بالا از پخش کننده اصلی امکان پذیر می باشد، در همین حال می بینیم که فرآورده ها به دلیل مزه و همچنین خاصیت بالایی که دارند، مورد استقبال مصرف کنندگان خارجی و داخلی قرار گرفته اند، اما فروش میوه خشک به شیوه عمده انجام شده که این موضوع می تواند روی نرخ ها به شکل فزاینده ای تاثیر مثبتی بگذارد.

خرید انواع میوه خشک هلو

نحوه خشک کردن هلو

نحوه خشک کردن هلو می دانید چگونه هلو را خشک می کنند؟ در این زمینه چندین راه کار‌ وجود دارد، ولی بطور کلی به دو شیوه صنعتی و خانگی چنین امری انجام پذیر می باشد، همانطور که مشخص است کارخانه های بزرگ با در اختیار داشتن ماشین آلات متعدد اقدام به این کار می نمایند، ولی در خانه بحث فرق کرده و ما نحوه خشک کردن میوه را در زیر خلاصه توضیح می دهیم:

  • ابتدا میوه های درجه یک و تازه را جدا می کنید.
  • سپس دم و یا برگ هایی که روی آن است را سوا می نمایید.
  • بعد از این مرحله نیاز است تا به خوبی ضد ‌عفونی و شستشو شوند.
  • پس از این کار به قطعات کوچک و یا ورق های نازک میوه را تقسیم می نمایید.
  • در آخر هم روی پارچه های تمیز گذاشته و در معرض نور خورشید قرار می دهید.

به این ترتیب یک ماده با کیفیت، خوش خوراک و طبیعی به دست می آید، اگرچه برخی از راهکارهای دیگری هم استفاده می نمایند، برای نمونه در اون توستر‌ محصول را قرار می دهند، روی اجاق گاز می گذارند و یا هم در کنار بخاری گذاشته تا به مرور زمان آب خود را میوه از دست بدهد و به شکل خشک شده در آید.

صادرات انواع میوه خشک هلو

صادرات انواع میوه خشک هلو از ایران به کشورهای زیادی صادرات انواع میوه خشک هلو صورت می گیرد، باید شرح دهیم که فرآورده های از این قبیل همانطور که گفتیم انواع گوناگون داشته و به این شکل است که می توان تنوع را مشاهده کرد، همچنین ذکر این موضوع حائز اهمیت بوده که در بازار خارج از کشورمان استانداردها و توجه داشته به موضوعات بهداشتی مهم تلقی می گردند و روی فروش تاثیر خواهد گذاشت.

اما ارسال فرآورده هایی از این قبیل به دلایل اقتصادی هم توجیه پذیر می باشد، برای مثال به شرکت تولید کننده فرصت می دهد که به میزان تولیدات خود بیفزاید و ایجاد شغل کند، در همین حال ارز وارد شده خود باعث رونق گرفتن بازار می شود و به اقتصادی کلی کمک خواهد کرد، به این علل‌ است که همواره بر صادر کردن فرآورده هایی از این قبیل پافشاری می شود، چون سود خوبی به همراه دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع میوه خشک پرتغال

پرتقال یکی از مرکبات پرخاصیت و خوشمزه می باشد که به صورت تازه و خشک شده مورد استفاده قرار می گیرد و نوع خشک آن به دلیل ماندگاری بیشتر طرفداران زیادی دارد، این ر

پاسخی بگذارید