فیروزان
خانه / میوه خشک / تولید کننده میوه خشک نارنگی با قیمت عالی

تولید کننده میوه خشک نارنگی با قیمت عالی

تولیدکننده میوه خشک نارنگی با قیمت عالی در شمال کشور توانسته است این محصول را به دیگر کشورها نیز صادر نماید و سود بسیار بالایی را از فروش این خوراکی خوشمزه به دیگر کشورها به دست آورد.

تولید کننده میوه خشک نارنگی با قیمت عالی

بهترین نوع میوه خشک نارنگی کدام است؟

بهترین نوع میوه خشک نارنگی کدام است؟باید بدانید که بهترین نوع میوه خشک نارنگی در شهرهای شمالی کشور یافت می شود. به این خاطر که در این شهرها کشت نارنگی بسیار بالا می باشد و سالانه حجم بالایی از این محصول به دلیل استقبال مردم از میوه خشک نارنگی ، خشک می گردد.

  • نارنگی دارای انواع ویتامین های ضروری برای بدن می باشد که باعث می شود سیستم ایمنی بدن تقویت شده و از ابتلا به انواع بیماری ها جلوگیری شود.
  • باید بدانید که میوه خشک نارنگی از لحاظ دارا بودن انواع ویتامین ها با تازه آن فرق چندانی ندارد.
  • امروزه در بیشتر خانواده ها میوه خشک نارنگی به عنوان یک نوع تنقلات سالم استفاده می گردد به همین دلیل است که فروش نسبتا خوبی نیز دارد.
  • خواص میوه خشک نارنگی بسیار فراوان می‌باشد، این میوه به دلیل داشتن طبعی سرد ادرار آور می باشد و برای دفع سنگ کلیه بسیار مفید است.
  • ضمن اینکه باید بدانید که این محصول برای پوست نیز بسیار مفید بوده و خوردن آن موجب می گردد که رنگ پوست صورت روشن تر شده و پوستی صاف داشته باشید.
  • امروزه پزشکان طب سنتی توصیه می کنند که برای پیشگیری از انواع سرطان ها میوه خشک شده نارنگی بسیار مفید می‌باشد، بنابراین خوردن آن از بروز انواع سرطان نیز جلوگیری می کند.

انواع میوه خشک نارنگی در بازار و قیمت آن ها

انواع میوه خشک نارنگی در بازار و قیمت آن هاباید بدانید که انواع میوه خشک نارنگی در بازار با توجه به اندازه و کیفیت آنها دارای قیمت های متفاوتی می باشد. قیمت نارنگی خشک به نسبت دیگر میوه ها اندکی مناسب تر می باشد. در بازار انواع میوه خشک می توانید انواع مرکبات را هم به صورت خشک شده نیز خریداری نمایید.

شما برای  خرید پرتقال خشک نیز می توانید انواع میوه خشک مراجعه نموده و این محصول را با تخفیفات ویژه نیز خریداری نمایید. البته باید عنوان نمود که قیمت انواع میوه های خشک مانند نارنگی و پرتقال و کیوی که در شمال کشور بیش تر کاشته می شوند از دیگر شهرها مناسب تر می باشد. در واقع میوه های خشک شده مانند پرتقال خشک آیا نارنگی خشک شده جز سوغاتی های شهرهای مازندران به شمار می روند.

تولید کنندگان میوه های خشک شده این محصولات را هم به صورت بسته بندی و هم به صورت کیلویی به بازار عرضه می کند. خودتان بهتر می دانید  که خرید هر کالایی به صورت عمده دارای قیمتی مناسب تر می باشد و این میوه های خشک نیز از این قاعده مستثنی نیستند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان میوه خشک موز

میوه خشک موز یکی از انواع میوه خشک شده موجود در بازار است که به واسطه دارا بودن میزان پتاسیم فراوان برای بدن بسیار مفید است و می تواند در رژیم های لاغری مختلف م

پاسخی بگذارید