فیروزان
خانه / میوه خشک / تولید انواع مبوه خشک انجیر

تولید انواع مبوه خشک انجیر

مبوه خشک انجیر از خوش طعم ترین انواع خشکبار است که در کشورمان تولید شده و به بسیاری از کشورهای دنیا صادر می گردد. انجیر تازه و با کیفیت در مناطقی از استان فارس، سمنان و خراسان کشت و عرضه می گردد و مراکز متعددی با تهیه آنها به تولید و فروش مدل خشک شده آن می پردازند. استفاده از دستگاه های مدرن و بهره بردن از کارشناسان مجرب فعال در این عرصه، منجر به افزایش کیفیت این محصول خوراکی پرخاصیت شده است.

تولید انواع مبوه خشک انجیر

اطلاعاتی درباره کیفیت میوه خشک

اطلاعاتی درباره کیفیت میوه خشک میوه های خشک شده، در فصلهای مختلف سال و ایامی که امکان تولید میوه های تازه وجود ندارد، بعنوان جایگزین این محصولات و یا بعنوان تتقلات مورد مصرف قرار می گیرند. این خوراکی های مفید و پرطرفدار از تنوع فراوانی برخوردار بوده و به همین علت از طعم های گوناگونی نیز بهره مند می برند. از جمله این محصولات مقوی می توان به انجیر خشک، آلو، برگه زرد آلو، کشمش، نارگیل خشک شده، انبه، موز، سیب، کیوی، هلو، هندوانه و … اشاره کرد. هر کدام از این مواد غذایی از ویژگی های مختلفی بهره برده و طرفداران خاص خود را دارند.

در مطلب ذیل، به بیان اطلاعاتی درباره کیفیت میوه خشک خواهیم پرداخت :

  • هر چقدر که میوه تازه مورد استفاده در تولید این خشکبار، مرغوبتر و سالمتر باشد، محصول بدست آمده نیز از کیفیت بالاتری برخوردار می گردد.
  • بنابراین در هنگام خرید این میوه های خشک، دقت نمایید که از تهیه محصولات ریز، تیره رنگ و بی کیفیت پرهیز کنید.
  • میوه های خشک شده باید دارای بافتی نرم باشند و در زمانی که به مصرف آنها می پردازیم، فشاری به دندانها و لثه وارد نشود.
  • به همین دلیل از انتخاب و مصرف محصولات بسیار خشک که این ویژگی، نمایانگر کهنه بودن و کیفیت پایین آنها است، حذر کنید.
  • انواع میوه خشک با کیفیت، عاری از هرگونه شاخ و برگ درختان و مواد زائد و حشرات و انواع آلودگی هستند.
  • رنگ این محصولات می بایست کاملا طبیعی باشد و در صورتیکه این میوه ها از رنگ خیلی براق برخوردار باشند، دارای رنگ شیمیایی هستند.
  • طعم این مواد غذایی نباید از حد متعارف شیرین تر و یا ترش تر باشد، در غیر اینصورت در تهیه آنها از مواد افزودنی شیمیایی استفاده شده است.
  • بنابراین برای خرید انواع خالص، تازه و مرغوب این خشکبار، بهتر است از طریق مراجعه به مراکز معتبر، مانند همین سایت اینترنتی اقدام نمایید.

قیمت مبوه خشک انجیر عمده

قیمت مبوه خشک انجیر عمده قیمت میوه خشک انجیر بصورت عمده، به عوامل مختلفی مانند فصل برداشت محصول، کیفیت انجیر و تازگی آن و همچنین میزان سفارش مشتریان بستگی دارد. خوشبختانه امروزه در کشورمان مرکز تولید میوه خشک، از طریق همین سایت اینترنتی، اقدام به عرضه مستقیم این محصولات همراه با قیمت های ارزان نموده است. همجنین با استفاده از کادر مجرب، سفارشات خریداران را در بسته بندی های بهداشتی آماده کرده و به آدرس مشتریان ارسال می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای

پاسخی بگذارید