فیروزان
خانه / چیپس میوه / تولیدی چیپس میوه صنعتی با بهترین کیفیت

تولیدی چیپس میوه صنعتی با بهترین کیفیت

چیپس میوه به دو صورت صنعتی و خانگی تولید می شود. چیپس میوه صنعتی در تولیدی های زیادی تهیه می شود این چیپس ها توسط یکسری از دستگاه های مخصوص تولید می شوند به این صورت که میوه ها را بصورت اسلایس های باریک برش می زنند و رطوبت آن ها  توسط دستگاه های خشک کن با دمای مشخص گرفته می شود. این چیپس ها باید ویژگی هایی از قبیل رنگ زیبا و میزان کمی رطوبت را داشته باشند.

تولیدی چیپس میوه صنعتی با بهترین کیفیت

سریع ترین راه تهیه چیپس میوه خانگی

سریع ترین راه تهیه چیپس میوه خانگیتهیه چیپس در خانه ها کار بسیار راحت و آسانی است فقط باید در هنگام آماده سازی آن ها نکاتی را رعایت کرد تا چیپس مرغوب و خوشمزه ای تهیه شود. در این قسمت می خواهیم سریع ترین راه تهیه چیپس میوه جات را به شما آموزش دهیدم:

  • میوه های مورد نظر را با بهترین کیفیت تهیه کنید.
  • میوه ها را شستشو دهید و سپس بگذارید تا خشک شوند.
  • اگر دوست دارید چیپس شما بدون پوست باشد پوست میوه ها را با دقت بگیرید، سعی کنید یک لایه نازک جدا کنید و میوه را زخمی نکنید.
  • میوه ها را بصورت حلقه ای در به اندازه ۳ میلی متر برش بزنید دقت کنید همه آن ها تقریبا یک اندازه باشند.
  • روی بعضی از میوه ها به دلخواه خودتان می توانید کمی نمک بریزید تا هم سریع خراب نشوند و هم مزه جالبی به خود بگیرند.
  • یک سینی یا هر وسیله دیگری که در اختیار دارید را کمی چرب نمایید سپس میوه ها را با کمی فاصله برروی آن بچینید.
  • روی آن ها یک پارچه تمیز و یا یک توری بیاندازید و در قسمتی از خانه که گرم است بگذارید، می توانید بعد از ظهر که سوزش آفتاب کمتر شد آن ها را در یک محیط باز در مقابل نور آفتاب و هوا قرار دهید.

بسته به میوه شما مدت زمان خشک شدن متفاوت خواهد بود بطور مثال میوه موز طی دو روز خشک می شود درحالیکه سیب به مدتی به اندازه ۳ یا ۴ روز زمان نیاز دارد.

مرکز صادر کننده چیپس میوه صنعتی در ایران

مرکز صادر کننده چیپس میوه صنعتی در ایرانقیمت چیپس میوه صنعتی هیچگاه ثابت نبوده و همیشه درحال تغییر و تحول می باشد قیمت چیپس ها بسته به قیمت روز میوه دارد و قیمت میوه ها نیز توسط باغدار تعیین می شود. اما با وجود این همه نوسان در قیمت، کشور های خارجی خواهان چیپس های ایرانی می باشند چراکه:

  1. بیشتر میوه های تولید شده در ایران ارگانیک است
  2. قیمت چیپس نهایی در ایران در مقابل تولیدی کشور های دیگر بسیار پایین می باشد.

این ها دلایلی شده که مرکز صادر کننده چیپس میوه صنعتی در ایران سالانه میزان زیادی از این محصول را از تولید کنندگان ایرانی خریداری کند و آن ها را به کشور های دیگر صادر نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید چیپس میوه سیب قرمز با پوست عمده

میوه خشک شده که آن را در بازار با نام چیپس میوه هم می شناسند، از جمله محصولات بسیار پر طرفدار بین ما ایرانی ها است.علاوه بر چیپس میوه هایی که به صورت صنعتی و در

پاسخی بگذارید