فیروزان
خانه / نارگیل خشک / تولیدی نارگیل خشک بسته بندی

تولیدی نارگیل خشک بسته بندی

نارگیل خشک بسته بندی شده در بهترین و مجهزترین مراکز تولیدی فعال در مناطق مختلف کشور ایران، تولید و سپس در بازارهای مختلف عرضه می شود. تولید نارگیل خشک ارزان در تلاش است تا از نارگیل های تازه سالم و مرغوب و روش های طبیعی، محیطی کاملا بهداشتی و مناسب و همچنین از دستگاه های مجهز و مدرن برای تولید این محصول استفاده کرد و سپس آن را در متریال های مخصوص و عالی بسته بندی و در بازارهای داخلی و حتی خارجی عرضه و صادر نماید.

تولیدی نارگیل خشک بسته بندی

نحوه بسته بندی کردن انواع نارگیل خشک

نحوه بسته بندی کردن انواع نارگیل خشک نارگیل از جمله میوه های خوشمزه و البته مقوی با خاصیت های فراوان و طرفدارهای خاص می باشد که در سال های اخیر به منظور افزایش ماندگاری آن و استفاده در مکان و زمان های مختلف با حفظ کیفیت، از روش های سنتی و حتی صنعتی برای خشک کردن آن استفاده شده است که با خشک کردن نه تنها کیفیت بلکه ارزش غذایی و خواص آن نیز به صورت کامل حفظ می شود.

پس از اتمام مراحل خشک این میوه نوبت به بسته بندی شدن آن می رسد. برای بسته بندی کردن ابتدا باید نارگیل ها هیچ گونه رطوبت و نمی نداشته باشند و سپس با کمک دستگاه و یا دستکش های مخصوص بهداشتی، آنها را در اندازه های مختلف داخل متریال های مخصوص که اغلب پلاستیکی است، قرار داد و درب آنها را نیز به صورت محکم بست تا هیچ گونه حشره و ذرات گرد و خاکی وارد آن نشود.

امروزه به منظور بسته بندی بهداشتی این محصول، اغلب از روش های صنعتی و دستگاه های مخصوص استفاده می شود.

قیمت عمده نارگیا خشک بسته بندی

قیمت عمده نارگیا خشک بسته بندی قیمت عمده نارگیل خشک بسته بندی شده نسبت به سایر روش های خرید بسیار ارزان تر و مناسبتر می باشد که دلیل اصلی این کاهش قیمت، خرید تعداد زیادی از این محصول در مدت زمان کوتاه که در واقع همان روش عمده است، می باشد. به صورت کلی می توان گفت که قیمت خرید انواع نارگیل های خشک شده که به صورت بسته بندی به فروش می رسند، نسبت به نوع کیلویی و فله ای آن بیشتر است که البته استفاده از متریال های مختلف برای بسته بندی دلیل اصلی این افزایش قیمت می باشد.

قیمت این میوه خشک خوشمزه و محبوب تحت تاثیر پارامترهای بسیار زیاد دیگری نیز قرار داد که از مهمترین و اصلی ترین آنها می توان به: نوسانات موجود در بازار، برند و مارک، نوع بسته بندی، کیفیت، میزان عرضه و تقاضا، روش های خرید و فروش و غیره اشاره کرد که بدون شک تمامی این موارد ذکر شده در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول تاثیر بسیار زیادی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید نارگیل خشک صادراتی

نارگیل خشک یکی از فراورده های میوه نارگیل می باشد که توسط مراکز فروش مختلفی در بازار عرضه می گردد. مجموعه فیروزان یکی از باسابقه ترین مراکز عرضه انواع چیپس میوه

پاسخی بگذارید