فیروزان
خانه / میوه خشک / تولیدکنندگان میوه خشک هلو صادراتی

تولیدکنندگان میوه خشک هلو صادراتی

تولیدکنندگان توانسته اند تا به امردز کشور ایران را با تولیدات باکیفیت و مرغوبیت خود در ردیف توسعه یافته ترین کشورهای پیشرفته و توسعه یافته قرار دهند. برای مثال این روزها تولیدکنندگان میوه خشک هلو صادراتی توانسته اند با ارائه و عرضه محصولات داخلی در سطح بالایی از کیفیت توجه و اعتماد همگان را به دست بیاورند. میوه های خشک شده داخل کشور در کارخانه های مجهز و پیشرفته تهیه و به دست مردم می رسد. تولیدکنندگان میوه خشک هلو صادراتی

نحوه خشک کردن هلو

نحوه خشک کردن هلو این روزها همه تولیدکنندگان به دنبال این هستند تا بتوانند با استفاده از مواد اولیه درجه یک و رعایت موارد بهداشتی محصولاتی اعلا و درجه یک را تهیه و روانه بازارهای داخلی و خارجی کنند و مردم تاکنون توانسته اند این تولیدات را با کیفیت و مرغوبیت بالایی تهیه و استفاده نمایند. امروز ما با ارائه مطالب در مورد نحوه خشک کردن هلو به شما و تکمیل اطلاعات تان کمک بزرگی خواهیم کرد. هلو محصولی است که نمونه تازه و خشک آن دارای ویتامین ها و مواد مغذی بسیار زیادی است.

هلو خشک شده با استفاده مراحل زیادی را پشت سر می گذارد تا به دست مر م در داخل و خارج از کشور برسد و تاکنون توانسته توجه و اعتماد همه مردم را به طور کامل به دست بیاورد. تولیدکنندگان این محصول را با استفاده از مواد اولیه درجه و در کارخانه هایی مجهز و با دستگاه های پیشرفته تهیه می کند. این مراحل عبارت اند از :

  • در مرحله اول ابتدا بعد از شست و شو هلو را با استفاده از دستگاه اسلایسر به حلقه های نازک در می آوریم
  • و بعد با استفاده از تجربه و دانش تولیدکنندگان با دستگاه های خشک کن صنعتی موجود در کارخانه ها منتقل می کنیم.
  • در آن جا این میوه با درجه حرارت و تایمی که ما مشخص کرده ایم خشم می شود و بعد از خارج شدن توسط توزیع کنندگان با رعایت موارد بهداشتی تهیه و روانه بازار می شود

انواع میوه خشک در سطح بالایی از کیفیت و مرغوبیت توسط تولیدکنندگان به بازارهای موجود ارائه می شود و تاکنون توانسته اند توجه و اعتماد همه مردم را به طور کامل به دست بیاورند.

قیمت میوه خشک هلو عمده

قیمت میوه خشک هلو عمده توزیع کنندگان توانسته اند با استفاده از راهکار های به دست آمده خود برای تمام محصولات و تولیداتی که در داخل و خارج از کشور تهیه می شود قیمت هایب را به صورت به صرفه و مناسب تعیین کرده اند. برای مثال قیمت میوه خشک هلو عمده در مراکز و فروشگاه های شناخته شده بسیار به صرفه و مناسب می باشد. تاکنون توانسته توجه و اعتنا همگان را به دست بیاورد.

توزیع کنندگان با عرضه میوه خشک توانسته اند برای خود و اقتصاد کشور درآمدهای هنگفتی را به دست بیاورند و این موضوع به رونق اقتصادی و صادرات کشور کمک بزرگی خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع میوه خشک پرتغال

پرتقال یکی از مرکبات پرخاصیت و خوشمزه می باشد که به صورت تازه و خشک شده مورد استفاده قرار می گیرد و نوع خشک آن به دلیل ماندگاری بیشتر طرفداران زیادی دارد، این ر

پاسخی بگذارید