فیروزان
خانه / میوه خشک / تولیدکنندگان میوه خشک خرمالو

تولیدکنندگان میوه خشک خرمالو

میوه خشک خرمالو تولید کنندگان بزرگی در ایران دارند که بعد از برداشت میوه مورد نظر اقدام به خشک نمودن آن می نمایند. برخی به صورت مستقیم خود پرورش دهنده هستند و میوه مورد نظر را نیز خشک می نمایند و در بسته بندی مخصوصی عرضه می دارند. تولید کننده های این میوه خشک یکی از بهترین محصولات را ارائه می دهند و به طرق مختلفی به دست مشتری می رسانند.

تولیدکنندگان میوه خشک خرمالو

ویژگی برتر انواع میوه خشک خرمالو

ویژگی برتر انواع میوه خشک خرمالو میوه خشک خرمالو ویژگی های زیادی را دارد که اصلی ترین آن می تواند جهت افزایش باکتریهای روده باشد و یکی از بهترین میوه های خشک به شمار می آید. خشک شده میوه خرمالو بسیار خوش طعم است و جهت یک میان وعده مناسب است .همچنین از آن در تهیه کیک و شیرینی استفاده های زیادی می شود که علاوه بر زیبایی جنبه مفیدی نیز برای سلامتی بدن دارد.

میوه های خرمالو در اندازه های بزرگ و کوچکی هستند که برای راحتر خشک نمودن آن از دستگاه های مخصوصی استفاده می شود تولیدی ها این میوه را به صورت عمده خشک می نمایند و در برخی از موارد آنرا طعم دار نیز می کنند.

این محصول سرشار از ویتامین سی و املاح معدنی زیادی است که برای تقویت بدن و سلامتی آن مؤثر می باشد. در برخی فصول سال که میوه تازه خرمالو موجود نیست بهتر است از خشک شده آن استفاده کرد که همیشه در بازار وجود دارد و می توان آن را تهیه نمود. خرمالو یکی از میوه های پاییزی است و جهت جلوگیری آلرژی و بیماریهای فصلی بسیار مناسب می باشد.

افرادی که از کولیت روده رنج می برند و یا معده آنها دچار مشکل شده است توصیه می شود از این میوه و خشک شده آن به صورت مداوم مصرف داشته باشند که باکتری و پرزهای معده را افزایش می دهد.

فروش میوه خشک خرمالو کیلویی

فروش میوه خشک خرمالو کیلویی میوه خشک کیلویی خرمالو در بازار به صورت مرغوب و تازه عرضه می شود که جهت خرید آن می توانید به فروشگاه آنلاین مراجعه کنید و امکان خرید به صورت مستقیم از تولید کننده نیز مهیا خواهد بود و میوه خشک عمده را نیز از سایت مجازی فروش آن می توانید تهیه کنید.

این میوه را در بسته بندی مناسبی قرار می دهند که در این صورت از آلودگی در امان خواهد بود و تازگی آن حفظ می شود همچنین قیمت آن در سایت درج شده است و با توجه به وزن مشخص می شود و مشتری جهت خرید آن با توجه به وزن و قیمت می تواند اقدام نماید که در زمان کمی به دست او خواهد رسید در خرید عمده قیمت محصول تخفیف خوبی نیز خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای

پاسخی بگذارید