فیروزان
خانه / میوه خشک / توزیع کننده میوه خشک آلوشابلون

توزیع کننده میوه خشک آلوشابلون

توزیع کننده میوه خشک آلو شابلون میوه های خشک را با بهترین کیفیت در بسته بندی های جذاب تولید می کند. این میوه ها با استفاده از برترین فناوری و تکنولوژی روز دنیا با دستگاههای مدرن و استاندارد خشک می شوند و مورد بسته بندی قرار می دهند. میوه خشک آلو شابلون انواع میوه ها را در بر می گیرد و بسیار خوشمزه و خوش طعم می باشد. میوه خشک در بازار داخلی مورد توجه مردم است.

توزیع کننده میوه خشک آلوشابلون

مشخصات انواع میوه خشک صادراتی

مشخصات انواع میوه خشک صادراتی مشخصات انواع میوه خشک صادراتی را مورد بررسی قرار می دهیم. میوه خشک صادراتی کرم خورده نیستند و روی آن اثراتی از تار رنگ کبود و گرد و خاک و ریز خاک دیده نمی شود. میوه خشک صادراتی به رنگ تیره از رنگ مناسبی برخوردار هستند این میوه ها کاملا خشک و چروکیده نیستند. میوه صادراتی از رنگ خوبی برخوردار هستند شفاف بوده و در عین خشکی دارای مزه و طعم فوق‌العاده هستند.

قیمت میوه خشک متناسب با حجم مسئول و نوع میوه خشک شده متفاوت می باشد همان طور که می دانیم قیمت میوه ها گوناگون می باشد مثلا میوه های استوایی از قیمت بالاتری نسبت به میوه های که در داخل کشور کشت می شوند دارند. همین موضوع سبب افزایش قیمت میوه خشک صادراتی نیز می شود.

میوه های خشک صادراتی در انواع مختلف مانند میوه خشک موز و میوه خشک توت فرنگی و میوه خشک پرتقال و میوه خشک کیوی و میوه خشک سیب و میوه خشک لیمو و میوه خشک طالبی و میوه خشک نارگیل و میوه خشک هلو میوه خشک زردآلو و غیره می باشد.

طعم میوه خشک بسیار عالی بوده و سرشار از مواد مغذی برای بدن می باشد. صفحه روشن صادرات میوه خشک مرغوب از ایران به کشورهای مختلف در سرتاسر جهان صورت می گیرد و ایران نیز یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان میوه خشک در جهان می باشد.

تولیدکنندگان میوه خشک آلوشابلون

تولیدکنندگان میوه خشک آلوشابلون تولید کنندگان میوه خشک آلو شابلون بهترین میوه ها را و تازه ترین آنها را در یک پروسه بهداشتی شسته و خرد کرده و با بهترین و استاندارد ترین دستگاه های روز دنیا خشک کرده و در بسته بندی های گوناگون و متفاوت به بازار عرضه می کند. خرید میوه خشک در ایران به صورت گسترده صورت می‌گیرد و مردم این کشور علاقه به خوردن انواع میوه های خشک دارند.

میوه خشک به علت مزه و طعم دلنشین و فوق العاده بی نظیر آن و همچنین به دلیل مواد مغذی برای بدن و همچنین ماندگاری بالای این محصول و استفاده از انواع میوه ها در فصول مختلف سال باعث شده تا تقاضا برای این محصول از سوی مصرف کنندگان داخلی به تولید کنندگان داخلی شود.

تولید کنندگان این محصولات نیز با اطلاع از از مقدار تقاضای موجود در بازار مقدار ارزی خود را متناسب با این معابر تقاضا در بازار افزایش داده و با افزایش خط تولید خود سعی می‌کنند تا با ارائه بهترین محصولات و مرغوب ترین میوه خشک به رابطه اول در بازار به صورت جامع و کامل و بهترین شیوه پاسخ دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع میوه خشک پرتغال

پرتقال یکی از مرکبات پرخاصیت و خوشمزه می باشد که به صورت تازه و خشک شده مورد استفاده قرار می گیرد و نوع خشک آن به دلیل ماندگاری بیشتر طرفداران زیادی دارد، این ر

پاسخی بگذارید