فیروزان
خانه / چیپس میوه / بهترین نوع چیپس میوه نارنگی در بازار

بهترین نوع چیپس میوه نارنگی در بازار

کودکان امروزی علاقه شدیدی به تنقلات و خوراکی های بی کیفیت و پر ضرر دارند که اثر سوء استفاده از این خوراکی ها در مدت زمان طولانی نشان داده می شود موادی که دراین خوراکی ها استفاده می شوند مانند رنگهای خوراکی و روغن های چند بار مصرف  در سلامتی  آنان بسیار خطر ناک هستند.

یکی از این خوراکی های در ظاهر خوشمزه ولی بی کیفیت که کودکان دوستشان دارند چیپس است که با طعم های مختلف در بازار وجود دارد.  بی ضرر ترین چیپس ها میوه ای هستند که بهترین نوع چیپس میوه نارنگی در بازار است که با طعم ترش و شیرین و با فواید زیادی وجود دارد.

بهترین نوع چیپس میوه نارنگی در بازار

بهترین چیپس میوه های زمستانی

بهترین چیپس میوه های زمستانی چیپس میوه ای که از میوه های خشکی مانند نارنگی خشک،  سیب خشک، کیوی خشک و انواع میوه های که در بازار به چشم میخورد ساخته شده اند. بهترین چیپس میوه های زمستانی را می توانید به صورت خانگی خودتان درست کنید و به فرزندانتان به جای چیپس های پر ضرر کارخانه ای بدهید تا از خوردن آن هم لذت ببرند و هم انرژی و ویتامین بگیرند تا شاداب و سرحال شوند. 

در قدیم انواع میوه ها را می شستند و ورقه ورقه میکردند  روبروی آفتاب پهن میکردند تا مانند چیپس خشک شوند و در شب های زمستانی که دور کرسی جمع می شدند و داستان های کهن را تعریف میکردند این میوه های خشک رنگارنگ گرمی بخش محفل آنها می شد و یا در شب یلدا یا عیدهای نوروز و دیگر اعیاد وسیله پذیرایی میزبان از مهمان بود. 

قیمت عمده فروشی چیپس میوه نارنگی

قیمت عمده فروشی چیپس میوه نارنگی برای درست کردن چیپس خانگی میوه های مختلف را به ورقه های نازک برش دهید برای جلوگیری از سیاه شدن میوه چاقو برش دهی را به آبلیمو آغشته کنید و بعد از آن یک سینی را چرب کنید یک برگ کاغذ درون آن پهن کنید و میوه ها را درون آن بچینید و بر روی بخاری یا شوفاژ یا درون فر بگذارید و شعله اش را کم کنید تا میوه ها سیاه نشوند ظرف مدت دو روز خشک می شوند و درون یخچال نگهداری کنید تا خراب نشود. 

میوه ها سرشار از ویتامین ها هستند ولی بعضی از میوه ها در همه فصل ها نمیشود خورد بهترین راه همان چیپسی کردن این میوه ها است. 

قیمت چیپس میوه به خاطر فوایدی که نسبت به چیپس کارخانه ای دارد بالاتر است ولی قیمت عمده فروشی چیپس میوه نارنگی ارزان تر از بقیه میوه هاست که بسیار پر خاصیت است و طعم ترش آن به خاطر کال بودن میوه است ولی اگر نارنگی شیرین باشد چیپس آن نیز شیرین می شود که طرفداران زیادی دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید چیپس میوه سیب قرمز با پوست عمده

میوه خشک شده که آن را در بازار با نام چیپس میوه هم می شناسند، از جمله محصولات بسیار پر طرفدار بین ما ایرانی ها است.علاوه بر چیپس میوه هایی که به صورت صنعتی و در

پاسخی بگذارید