فیروزان
خانه / میوه خشک / بهترین قیمت میوه خشک توت فرنگی در ایران

بهترین قیمت میوه خشک توت فرنگی در ایران

توت فرنگی خشک خواص درمانی زیادی دارد. استفاده از میوه خشک توت فرنگی در بین میوه خشک های موجود در بازار، بیشتر مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. خواص و کالری توت فرنگی خشک با توت فرنگی تازه هیچ فرقی ندارد. استفاده از توت فرنگی خشک از نظر نگهداری مقرون به صرفه تر است. در خشك كردن توت فرنگي بیشتر از توت فرنگی هایی استقاده می شود که گلخانه ای نباشند.

بهترین قیمت میوه خشک توت فرنگی در ایران

مزایای مصرف میوه خشک توت فرنگی

مزایای مصرف میوه خشک توت فرنگی

در آسیا از میوه توت فرنگی به عنوان ملکه میوه ها یاد می شود. میوه توت فرنگی حاوی ویتامین ها، مواد مغذی و خواص درمانی بسیاری است. توت فرنگی حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان ، فیبر و ویتامین می باشد. از آن جایی که خواص توت فرنگی خشک با توت فرنگی تازه هیچ فرقی ندارد، خشک کردن توت فرنگی خشک در زمان نگهداری و دسترسی آسان به توت فرنگی رایج شده است. توت فرنگی خشک فشار خون بالا را پایین می آورد و به ما در حفظ بدنمان در برابر بیماری سرطان کمک می کند. این میوه باعث پایین آمدن خطر ابتلا به حمله قلبی، سکته مغزی، کنترل سلول های سرطانی، کاهش فشار خون در افرادی که فشار خون بالا دارند و درمان افسردگی می شود. توت فرنگی خشک را می توان پودر کرد و از آن برای از بین بردن جرم روی دندان استفاده کرد. توت فرنگی خشک باعث افزایش اشتها و به خواب مناسب کمک می کند. اگر شما بدخواب و بی اشتها هستید می توانید میوه خشک توت فرنگی را به سبد روزانه غذایی خود اضافه کنید. استفاده از توت فرنگی خشک در رشد کودک، استحکام دندان ها، بازسازی شکستگی استخوان، تقویت قوه بینایی چشم و رشد ناخن ها بسیار اثرگذار است. اگر ما روزانه استفاده از توت فرنگی خشک را جز برنامه غذایی خود قرار دهیم به روند روزانه فعالیت بدنی خود کمک بسیاری کرده ایم و اثر مثبت آن را به راحتی درک می کنیم. استفاده از میوه خشک توت فرنگی برای افرادی که فعالیت فکری دارند مثل دانشجویان، دانش آموزان یا افرادی که ورزش های فکری انجام می دهند بسیار مفید است. آن ها با خوردن توت فرنگی فسفر مغز خود را تامین می کنند.

نرخ روز میوه خشک توت فرنگی فله ای

نرخ روز میوه خشک توت فرنگی فله ای

با توجه به نوسان روزانه قیمت هر کالا در بازار نمی توان قیمت ثابتی به میوه خشک توت فرنگی فله ای داد. قطعا خرید میوه خشک توت فرنگی فله ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر از میوه خشک توت فرنگی بسته بندی شده است. ما با خرید توت فرنگی فله ای هزینه بسته بندی را حذف کرده و با قیمت پایین تری آن را تهیه می کنیم. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع میوه خشک کیوی

امروزه قیمت میوه خشک کیوی بر اساس پارامتر ها و المان های متعددی از سوی تولیدکنندگان اصلی و نیز مراکز پخش و توزیع آن تعیین گذاری می شود که در میزان عرضه و تقاضای

پاسخی بگذارید