فیروزان
خانه / چیپس میوه / بسته بندی چیپس میوه صادراتی با قیمت ارزان

بسته بندی چیپس میوه صادراتی با قیمت ارزان

انواع میوه ها بعد از خشک شدن آنها درون دستگاه میوه خشک کن به حالت چیپس در آمده که به آن چیپس میوه می گویند. هر کس آن را استفاده کرده باشد، مصرف آن را به دیگران نیز توصیه می کند.

چیپس میوه صادراتی با بسته بندی های زیبا و قیمتی ارزان در این مراکز، جهت صادرات آن آماده می شوند.

بسته بندی چیپس میوه صادراتی با قیمت ارزان

طرز تهیه انواع چیپس میوه در منزل

طرز تهیه انواع چیپس میوه در منزل

انواع و اقسام میوه ها را نیز می توان در خانه تهیه و مورد استفاده قرار داد. خشک کردن میوه در خانه با استفاده از توستر، روی بخاری، سولاردام، ماکروفر، مایکروویو و حتی آفتاب، امکان پذیر است.

ایران از جمله کشورهایی است که با وجود کشت انواع میوه ها در آن محصولات زیادی به علت کم بودن امکانات از بین می رود. در این میان می توان با استفاده از صنایع تبدیلی، ضایعات میوه را کاهش داد که این امر می تواند علاوه بر اشتغالزایی، منبع درآمد ارزی نیز باشد. البته به شرطی که این اقدامات در روستاها نیز انجام شود تا مانع مهاجرت آنان به شهر شود.

چیپس میوه از نوع تازه ی آن بهتر بوده و انواع ویتانین ها و مواد معدنی موجود در آنها به طور کامل حفظ شده است.

کشورهای اروپایی محصولات خشک شده در ایران به ویژه سبزی و میوه خشک ایران را بسیار می پسندند و سفارشات زبادی در این زمینه دارند.

حجم فروش چیپس میوه صادراتی در ایران

حجم فروش چیپس میوه صادراتی در ایران

قیمت هر کیلو میوه خشک صادراتی، توسط این مراکز تعیین می شود. 

حجم فروش چیپس میوه صادراتی در ایران بالا بوده و کشورهای خارجی از جمله اروپایی از مشتریان خاص این محصولات هستند.

قیمت میوه خشک، مطلوب بوده و نسبت به نوع تازه آن از قیمت کمتری برخوردار است. 

برخی از میوه خشک ها مانند سیب، زردآلو، گلابی و آلو را با خیساندن آنها در اب می توان استفاده کرد ولی انبه خشک را بهتر است یک ساعت در آب گرم قرار دهیم تا قابل استفاده شود.

نوع تازه ی برخی از میوه ها مانند آلو خاکی، مشتری پسند نیست اما به محض خشک کردن آن متقاضیان زیادی پیدا می کند. برخی از میوه ها با ترکیبات زعفرانی، کنجدی و شکلاتی نیز تولید می شوند.

چبپس میوه نوعی آبنبات طبیعی است که تمام مواد غذایی آن به طور کامل حفظ شده است. اخیرا اسلایس هندوانه، خربزه و طالبی نیز وارد بازار شده و طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

دستگاههای میوه خشک کن و صنایع تبدیلی در سایزهای مختلف تولید و وارد بازار شده است که برخی از این شرکتها میوه پوست کن صنعتی نیز دارند که کار را برای پوست کندن هر میوه ای، راحت کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید چیپس میوه سیب قرمز با پوست عمده

میوه خشک شده که آن را در بازار با نام چیپس میوه هم می شناسند، از جمله محصولات بسیار پر طرفدار بین ما ایرانی ها است.علاوه بر چیپس میوه هایی که به صورت صنعتی و در

پاسخی بگذارید