فیروزان
خانه / میوه خشک / بازار فروش آلوی خشک اسلایس شده در ایران

بازار فروش آلوی خشک اسلایس شده در ایران

 در کشور ایران با توجه به شرایط خوب آب وهوایی که دارد در چهار فصل سال انواع میوه در آن به صورت خیلی زیاد وجود دارد. وجود این میوه‌ها باعث شده که بعضی ها به فکر خشک کردن انواع میوه‌ها باشند تا در فصلی که آن میوه به صورت تر در بازار وجود ندارد و یا کسانی که به نوع خشک میوه علاقه دارند از آن استفاده کنند. آلوی خشک اسلایس شده هم یکی از این میوه های خشک شده توسط دستگاه های میوه خشک کن است که طرفداران زیادی هم پیدا کرده است. آلوی خشک اسلایس در واقع همان خشک کردن آلو به شکل چیپس است.

بازار فروش آلوی خشک اسلایس شده در ایران

بهترین روش برای تولید آلوی خشک اسلایس شده با کیفیت

بهترین روش برای تولید آلوی خشک اسلایس شده با کیفیت روش خشک کردن همه میوه‌ها و همچنین آلو به روش اسلایس روش جدیدی است که در چند سال اخیر به طور چشم گیری پیشرفت داشته و مورد توجه قرار گرفته است. برای خشک کردن آلو به روش اسلایس اول آلو های درشت را جدا کرده بعد آن را شستشو می دهند و بعد از شستن آن ها را به صورت حلقه حلقه در می آورند که همه این کارها توسط دستگاه های صنعتی جدید میوه خشک کن صورت می‌گیرد بعد از حلقه حلقه کردن آن ها را روی ظروف مخصوص قرار می دهند و آنها را داخل دستگاه با درجه حرارت بالا قرار می دهند تا خشک شوند و به حالت چیبس در آیند. آلو شابلون خشک و آلوی کالیفرنیا جزء آلوهایی است که در روش اسلایس به خاطر درشت بودن آنها مورد توجه قرار می گیرند. آلو شابلون خشک مزه‌ای ترش مانند دارد اما آلوی کالیفرنیا خشک  مزه‌ای شیرین می دهد. قیمت آلو شابلون خشک و دیگر انواع خشک شده آلو در شرکت های تولید آن ارزان تر از بازار فروش آن است. حُسن خوب خشک کردن میوه به این روش هم سرعت بالای آن است و هم اینکه رنگ میوه بد رنگ نمی شود و کپک هم نمی زند و در آخر میوه خشک شده را با کیفیت بالا تولید می شود. 

عرضه کننده عمده آلو خشک شده در ایران

عرضه کننده عمده آلو خشک شده در ایران آلوی خشک شده در کشور ما هم به صورت اسلایس شده و هم به صورت درسته با هسته بازار فروش خوبی دارد. عرضه کننده به صورت عمده آلوی خشک از شرکت های تولید کننده این محصول آن را با قیمت خیلی مناسب تری تهیه و خریداری می‌کنند. عرضه آلو خشک فقط به بازار داخلی محدود نمی شود، وجود میوه آلو در کشورمان به صورت زیادتر از نیاز خودمون باعث شده که این میوه به روش های گوناگون و به ویژه روش اسلایس خشک شود و به صورت صادرات به کشورهای دیگر صادر شود که در رونق اقتصادی کشور سهم داشته باشد. و همچنین افرادی را هم در این زمینه مشغول به کار کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان میوه خشک موز

میوه خشک موز یکی از انواع میوه خشک شده موجود در بازار است که به واسطه دارا بودن میزان پتاسیم فراوان برای بدن بسیار مفید است و می تواند در رژیم های لاغری مختلف م

پاسخی بگذارید