فیروزان
خانه / میوه خشک / انواع میوه خشک صادراتی با بهترین قیمت

انواع میوه خشک صادراتی با بهترین قیمت

استفاده از میوه به دلیل خواص و فواید فراوان آن از زمان خلقت بشر وجود داشته است و با گذشت زمان و پیشرفت های اخیر در مورد کشاورزی تنوع میوه ها نیز افزایش پیدا کرد. 

میوه ها را به شکل های مختلفی می توان استفاده کرد و یکی از این روش ها خشک کردن به روش های گوناگون می باشد. انواع میوه خشک صادراتی با بهترین قیمت و کیفیت عالی وجود دارند و به کشور های دیگر ارسال می شوند. 

انواع میوه خشک صادراتی با بهترین قیمت

حجم صادرات میوه خشک در ایران

حجم صادرات میوه خشک در ایران حجم صادرات میوه خشک در ایران بسیار زیاد است و دلیل آن نیز توسعه فراوان در تولید انواع میوه ها و تبدیل آن به میوه خشک می باشد.

همچنین کیفیت عالی و طعم خاص میوه ها و قیمت آنان باعث گردیده است که طرفداران این میوه ها در خارج از کشور افزایش زیادی پیدا کنند و حجم صادرات میوه خشک افزایش پیدا کند. 

صادرات بیشتر باعث افزایش تولید می شود و همین مساله نیز موجب می گردد افرادی را که از بیکاری رنج می برند و شغلی ندارند در این زمینه ها از تولید محصول طبیعی گرفته تا ارسال آن مشغول به کار شوند و از بیکاری نجات پیدا کنند و همچنین به روند تولید اقتصادی کشور نیز کمک شایانی می کند. 

پرفروش ترین میوه خشک صادراتی در ایران

پرفروش ترین میوه خشک صادراتی در ایرانخوشبختانه کشور ما جزوه پر فروش ترین کشور ها در میوه خشک صادراتی می باشد و دلیل آن هم ویژگی های مثبت و قیمت مناسب آن می باشد. 

اما برای صادرات انواع میوه ها به خارج از کشور ملاک و معیار هایی لازم است که باید به آن ها توجه کرد از جمله: 

  • میزان رطوبت میوه ها 
  • نوع بسته بندی و اندازه این بسته ها 
  • میزان استفاده از مواد نگه دارنده ای که برای خشک کردن استفاده می شود. 
  • میزان نوسانات ارزی، که هنگام صادر کردن باید به کشور هایی آن را صادر کرد که دارای نوسانات ارزی کمی باشند تا بتوان در دراز مدت سود بیشتری را کسب کرد.  
  • عمده یا کیلویی خریدن نیز جزوه ملاک های صادرات است زیرا خرید برای صادرات حتما باید به صورت فله ای باشد تا هم ارزان تر باشد و هم این که صادر کننده نیز بتواند سود بیشتری به دست آورد. 

صادرات میوه خشک به کویت اخیرا افزایش پیدا کرده است و خریداران زیادی در این کشور مایل به خریدن انواع میوه های خشک هستند و این افراد می توانند به صورت غیر مستقیم و از طریق وب سایت های معتبر این محصول طبیعی را سفارش داده و آن را خریداری نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سلیمان حسین پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123629201
شماره ثابت: 02632744399
آدرس کانال: firoozan1361@
پست الکترونیکی: Soleymanhoseynpoor@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان میوه خشک موز

میوه خشک موز یکی از انواع میوه خشک شده موجود در بازار است که به واسطه دارا بودن میزان پتاسیم فراوان برای بدن بسیار مفید است و می تواند در رژیم های لاغری مختلف م

پاسخی بگذارید